Loading...

  ضوابط حفظ حریم خصوصی

  امتیاز کاربران

  ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
   

   سیاست اصلی و استراتژی آف دان بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضای خانواده بزرگ خود بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه سیاست‌ها و تصمیم‌گیری‌های مربوطه در راستای حفظ حریم و اطلاعات خصوصی اعضا و کاربران است. تیم آف دان در راستای احترام به حقوق کاربران موارد زیر را به‌عنوان ضوابط کلی حفظ حریم خصوصی کاربران و اعضای خود مدنظر قرار داده است:

  ضابطه شماره 1:

  هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا، تنها به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد آف دان است تا ما بتوانیم با داشتن اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل و آدرس پستی امنیت آف دان ‌های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده و در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار آف دان قابل شناسایی باشد. همچنین آف دان در صدد است با برقرای ارتباط با شما، بهترین پیشنهادات خرید را به شما اطلاع دهد تا بتوانید بهترین استفاده را از خدمات ما داشته باشید. بدیهی است آف دان از اطلاعات کاربران و اعضای خود تنها برای ارائه خدمات تشویقی و برقراری ارتباط با آنان برای ارسال خدمات و کالا‌های خریداری شده استفاده می‌کند.

  ضابطه شماره2:

  آف دان بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما به‌عنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

  ضابطه شماره3:

  به‌طور پیش‌فرض، در هنگام عضویت در آف دان آدرس پست الکترونیکی شما دریافت شده، ایمیلی برای شما ارسال و از شما تقاضا می‌شود تا با تایید آن، به جمع اعضای خانواده بزرگ آف دان بپیوندید. بدون تایید شما، به هیچ وجه عضویت شما تکمیل نشده و آف دان ‌های روزانه و سایر ایمیل‌های آف دان برای شما ارسال نمی‌شود. همچنین در زمانی که شما آدرس پست الکترونیک خود را تنها برای اطلاع از آف دان  ‌های روزانه در اختیار ما قرار می‌دهید، آف دان برای شما تنها ایمیل‌های اطلاع‌رسانی پیشنهادات روز را ارسال می‌کند.

  ضابطه شماره4:

  کاربران و اعضای سایت آف دان در هر زمان که اراده نمایند قادرند اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی شرکت به ایشان ارسال می‌شود، متوقف نموده و بعد از آن دیگر ایمیلی از طرف آف دان به آنان ارسال نمی‌شود.

   

  عضویت در خبرنامه

  •  تهران- نیاوران-خیابان یاسر- کوچه حسنی کیا- پلاک 40  
  • 021-22298120
  • info@offdan.com
  logo-samandehi

  کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آف دان میباشد.

  Search